Įspūdingas V. Wembanyamos pasirodymas pergalės „Spurs“ ekipai neatnešė

Victoras Wembanyama užfiksavo įspūdingą statistinį pasirodymą, tačiau „San Antonio Spurs“ (11/46) vis tiek patyrė pralaimėjimą.

Įspūdingas V. Wembanyamos pasirodymas pergalės „Spurs“ ekipai neatnešė<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 24, 2024, 9:48 AM

Teksaso valstijos klubas ) išvykoje 118:123 (26:30, 33:36, 31:31, 28:26) neatsilaikė prieš Los Andželo „Lakers“ (31/27).

Sužaidus ketvirtajame kėlinyje kelias minutes „Lakers“ pirmavo 101:95, tačiau spurtas 15:3 užtikrino šeimininkų pergalę.

Nuo pralaimėjimo svečių neišgelbėjo ir įspūdingas V.Wembanyamos pasirodymas. Prancūzas per 31 minutę pelnė 27 taškus (4/8 dvit., 3/8 trit., 10/11 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išrašė 5 blokus ir 2 kartus suklydo.

Paskutinį kartą „5x5“ statistinis rodiklis buvo užfiksuotas 2019 metais, kuomet tai pavyko Jusufui Nurkičiui.

Be šių žaidėjų per visą istoriją tai pavyko padaryti dar tik 12 krepšininkų, o 20-metis V.Wembanyama tapo jauniausiu tokiu žaidėju.

Nugalėtojų komandoje LeBronas Jamesas pelnė 30 taškų (11/19 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 27, Malaki’us Branhamas 17, Jeremy Sochanas 15.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Anthony Davisas 28, D’Angelo Russellas 22.