Nesustabdomas D. Sabonis iškovojo pergalę ir įsirašė dar vieną trigubą dublį

Dar vienos įspūdingos Domanto Sabonio rungtynės paženklintos trigubu dubliu. „Sacramento Kings“ (33/23) namuose iškovojo pergalę prieš „Los Angeles Clippers“ (37/18) ir užsitikrino trečią pergalę iš eilės.

Domantas Sabonis<br>Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

2024-02-26 07:16

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusioje dvikovoje „Kings“ namuose 123:107 (25:18, 33:23, 31:29, :) palaužė trečioje Vakarų konferencijos vietoje esančią „Clippers“ ekipą.

27-erių D. Sabonis rungtynėse pasižymėjo jau 20-imtu trigubu dubliu šiame sezone.

Lietuvis per 36 minutes įmetė 17 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), išdalino 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 15 kamuolių.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė De‘Aaronas Foxas, per 33 minutes įmetęs 33 taškus atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 6 kamuolius.

Varžovų gretose rezultatyviausiai žaidė Normanas Powellas, per 37 minutes įmetęs 21 tašką, atkovojęs 2 kamuolius ir išdalinęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Sacramento Kings“ De‘Aaronas Foxas 33 tašk., Harrison Barnesas 22 tašk., Domantas Sabonis 17 tašk., Kevinas Huerteris 15 tašk.

„Los Angeles Clippers“ Normanas Powell 21 tašk., Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas po 20 tašk., Ivica Zubač 16 tašk.