Rezultatyvumu pasižymėjusiam M. Buzeliui pergalės išplėšti nepavyko

Rezultatyviai žaidęs Matas Buzelis buvo vienas iš „Ignite“ (2/21) lyderių, tačiau to neužteko – komanda dar kartą krito NBA G lygoje.

Matas Buzelis<br>AP/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2024, 10:38 AM

„Ignite“ namuose 117:124 (31:38, 35:28, 23:28, 28:30) nusileido „South Bay Lakers“ (12/7) ekipai. Tai jau trečiasis „Ignite“ pralaimėjimas iš eilės.

Šiuo metu M.Buzelio atstovaujama ekipa Vakarų konferencijoje užima paskutinę vietą.

19-metis aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 21 tašką (6/13 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Varžovų ekipą į pergalę vedęs Jalenas Hood-Schifino surinko dvigubą dublį, kai per 35 minutes pelnė 29 taškus (7/9 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.