R. Jokubaitis buvo blankus, bet „Barcelona“ laimėjo ispaniškąjį Eurolygos mūšį

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Rokas Jokubaitis ir jo atstovaujama „Barcelona“ (19/9) ekipa. Ketvirtadienį vykusiose ispaniškose Eurolygos rungtynėse Katalonijos klubas išvykoje pranoko „Valencia“ (13/15) krepšininkus.

R.Jokubaitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 7, 2024, 9:29 PM, atnaujinta Mar 8, 2024, 12:00 AM

„Barcelona“ laimėjo rungtynes 88:78 (18:18, 19:24, 22:15, 29:21).

„Barcelona“ dar rungtynių pradžioje įgijo dviženklį pranašumą, bet „Valencia“ dar iki ketvirčio pabaigos pasivijo varžovus ir po pirmųjų dešimties minučių jau buvo lygu – 18:18.

Antrajame kėlinyje užtikrinčiau žadė aikštės šeimininkai – jie pirmavo praktiškai viso ketvirčio metu ir į ilgąją pertrauką išsinešė penkių taškų pranašumą 42:37.

Vis dėlto po pertraukos savo pranašumus demonstravo „Barcelona“ ekipa, kuri ketvirtojo ketvirčio metu vėl susikrovė dviženklį pranašumą ir išsivežė pergalę.

R.Jokubaitis šiose rungtynėse per 13 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Valencia“: Semi Ojeleye 19, Chrisas Jonesas 15, Damienas Inglisas 13, Victoras Claveras 10.

„Barcelona“: Janas Vesely 21, Nikola Kaliničius ir Nicolasas Laprovittola po 13.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?