„Lakers“ pergalė pažymėta įspūdingu gynėjo pasirodymu ir pergalingu bloku

Giannis Antetokounmpo pasižymėjo įspūdingu trigubu dubliu, tačiau graiko pasirodymą netikėtai nustelbė D‘Angelo Russellas.

„Lakers“ pergalė pažymėta įspūdingu gynėjo pasirodymu ir pergalingu bloku<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 9, 2024, 8:56 AM

Los Angeles Lakers“ (35/30) krepšininkai namuose 123:122 (27:30, 40:33, 29:27, 27:32) palaužė „Milwaukee Bucks“ (41/23) ekipą.

Likus žaisti pustrečios minutės Patas Connaughtonas pataikė tolimą metimą, o Damianas Lillardas pridėjo tritaškį su pražanga ir „Bucks“ krepšininkai įgijo 6 taškų pranašumą – 118:112.

Rankų nesudėję „Lakers“ krepšininkai D.Russello ir Rui Hachimuros tritaškių dėka paskutinę rungtynių minutę pasitiko su 2 taškų deficitu (118:120).

Lemiamos akimirkos prasidėjo tiksliu Giannio Antetokounmpo dvitaškiu, į kurį D.Russellas atsakė pelnydamas dvitaškį su bauda. D.Lillardui prametus dvitaškį iniciatyvos ir vėl ėmėsi D.Russellas, kuris pelnydamas savo 44-ąjį rungtynių tašką išvedė „Lakers“ į priekį.

Paskutinė „Bucks“ ataka buvo patikėta D.Lillardui, tačiau neseniai prie komandos prisijungęs Spencerio Dinwiddie blokavo amerikiečio metimą ir išplėšė šeimininkams pergalę.

D.Russellas vien ketvirtajame kėlinyje surinko 21 tašką.

Pergalės kalvis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 44 taškus (8/13 dvit., 9/12 trit., 1/1 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką.

„Bucks“ komandoje nuostabias rungtynes sužaidė G.Antetokounmpo. Graikas surinko 34 taškus (13/20 dvit., 1/3 trit., 5/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo ekipa turėdama 35 pergales ir 30 nesėkmių užima 9-ąją vietą Vakarų konferencijoje. „Bucks“ su 31 laimėjimu po 64 rungtynių rikiuojasi 3-oje Rytų vietoje.

„Lakers“: D‘Angelo Russellas 44, Anthony Davisas 22, Austinas Reavesas 18.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34, Damianas Lillardas 28, Patas Connaughtonas 17.