ASVEL namuose netikėtai parklupdė „Anadolu Efes“ krepšininkus

Penktadienį Vilerbano ASVEL (7/22) ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 84:80 (19:16, 27:23, 19:13, 19:28) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (12/17) krepšininkus.

ASVEL krepšininkai<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 15, 2024, 8:45 PM, atnaujinta Mar 15, 2024, 11:49 PM

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL krepšininkai turėjo net 18 taškų persvarą (74:56) ir atrodė, kad nesunkiai pasieks pergalę.

Visgi svečiai iš Turkijos nepalūžo ir į paskutinę minutę žengė turėdami tik 6 taškų deficitą, 75:81.

Shane’as Larkinas pataikė dvitaškį, o Rodrigue‘as Beaubois perėmęs kamuolį smeigė tritaškį ir likus žaisti 28 sekundes komandas skyrė vos 1 taškas.

Svečiai leido Vilerbano klubui visą laiką laikyti kamuolį, tačiau Paris Lee paskutinę atakos sekundę smeigė tritaškį ir užtikrino ASVEL pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedęs DeShaunas Thomasas pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

ASVEL: Timothe Luwawu-Cabarrot 21, DeShaunas Thomasas 20, Youssopha Fallas 10.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 16, Dariusas Thompsonas 15, Shane‘as Larkinas ir Tyrique‘as Jonesas po 14.

ASVEL turėdami 7 laimėjimus po 29 rungtynių užima 17-ąją vietą.

„Anadolu Efes“ su 12 pergalių žengia 14-oje pozicijoje.

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi Stambulo klubo pergale 89:84.