D. Sabonis artėja prie NBA rekordo – surinko jau 49-ąjį dvigubą dviženklį iš eilės, tačiau „Kings“ tai neišgelbėjo

Jalenas Brunsonas pelnė beveik pusę savo ekipos taškų – 42, o „New York Knicks“ (40/27) ekipa šeštadienio vakarą 98:91 (21:22, 32:26, 22:26, 23:17) įveikė Domanto Sabonio vedamą „Sacramento Kings“ (38/28).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-03-17 08:01, atnaujinta 2024-03-17 08:07

J.Brunsonas Portlande ketvirtadienį pelnė 45 taškus, tad tai buvo septintasis kartas šiame sezone, kai krepšininkas peržengė 40 taškų ribą.

Jis tapo antruoju „Knicks“ žaidėju, įmetusiu daugiau kaip 40 taškų dvejose rungtynėse iš eilės – pirmasis tai padarė 2014-siais Carmelo Anthony.

Donte DiVincenzo prie pergalės prisidėjo 15 taškų, o Joshas Hartas – 9 taškus ir 12 atkovotų kamuolių.

„Kings“ gretose ekipą ir vėl bandė tempti lietuvis Domantas Sabonis, kuris pelnė 21 tašką (8/15 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Tai buvo jo 49-asis dvigubas dviženklis iš eilės. Lietuvis priartėjo prie visų laikų NBA rekordo – Kevinas Love'as turėjo 53 iš eilės tokių akistatų seriją, tad Domantui belieka pasižymėti penkiuose mačuose.

De'Aaronas Foxas pelnė 20 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius, tačiau prarado 5 kamuolius.

Tai buvo pirmasis „Kings“ pralaimėjimas, kai ekipa įmetė mažiau nei 100 taškų. Atkakliame mače 20 kartų keitėsi lyderis, o net 13 kartų rezultatas buvo lygus.

Įpusėjus mačui „Knicks“ pirmavo 53:48, o trečiojo kėlinio pradžioje padidino pranašumą iki devynių taškų po dviejų J.Brunsono dėjimo.

Sakramentas spurtu 15:4 ir persvėrė rezultatą 63:61, bet Niujorkas ketvirtajame kėlinyje vėl pirmavo 75:74.

„Knicks“ paskutiniame kėlinyje 23:17 pranoko „Kings“ ir šventė taip reikiamą pergalę.

Sakramento klubas po šio mačo Vakaruose žengia septintas, o „Knicks“ Rytuose rikiuojasi ketvirta.

„Kings“: Domantas Sabonis 21 (8/15 dvit., 14 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 20 (3/12 dvit., 2/7 trit., 9 rez. perd.), Malikas Monkas 18, Harrisonas Barnesas 16, Keeganas Murray 11 (1/7 trit.,).

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 42 (12/18 dvit., 5/10 trit., 4 per. kam.), Donte DiVincenzo 15 (3/12 trit.), Alecas Burksas 12, Joshas Hartas (13 atk. kam.) ir Bojanas Bogdanovičius (1/5 trit.) po 9.