Drama ir metimas su sirena: K. Irvingas paskutinę sekundę nokautavo „Nuggets“ ekipą

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusios NBA rungtynės tarp „Dallas Mavericks“ (39/29) ir „Denver Nuggets“ (47/21) ekipų buvo pažymėtos neeiline drama. Namuose rungtyniavęs Dalaso klubas išplėšė pergalę metimu su ketvirtojo kėlinio sirena.

K.Irvingas (kairėje).<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2024, 7:12 AM, atnaujinta Mar 18, 2024, 7:13 AM

„Mavericks“ palaužė varžovus 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26), o akistatos didvyriu tapo Kyrie Irvingas.

Tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms gynėjas pataikė iš vidutinio nuotolio ir išplėšė pergalę Teksaso valstijos komandai.

Be pergalingo šūvio K.Irvingas šioje dvikovoje iš viso įmetė 24 taškus (5/12 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius pedavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Luka Dončičius.

Slovėnijos krepšinio deimantas šiose rungtynėse įmetė 37 taškus, o prie jų pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Jamalas Murray, kuris pelnė 23 taškus.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 37, Kyrie Irvingas 24, Dereckas Lively 14, Derrickas Jonesas 9.

„Denver Nuggets“: Jamalas Murray 23, Michaelas Porteris 20, Nikola Jokičius 16.

REPORTERIS: iniciatyvą balsuoti už dvigubą pilietybę VRK kaltina agitavimu