Baltijos lygoje paaiškėjo antrosios finalo ketverto dalyvės

Moterų Baltijos krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) finalo ketverto antrosiomis dalyvėmis tapo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės, per antrąsias ketvirtfinalio rungtynes namie nugalėjusios Kauno „LSMU-Aistes“ 95:44 (25:17, 17:12, 33:7, 20:8).

Lina Loceniece<br> Vykinto Selivončiko nuotr.

2024-03-22 12:39

Pirmąsias rungtynes laikinojoje sostinėje uostamiesčio ekipa laimėjo 80:60.

Traumų išretintos „Aistės-LSMU“ Klaipėdoje sugebėjo išsilaikyti kovoje du kėlinius, tačiau trečiąjį LCC tarptautinio universiteto ekipa laimėjo net 33:7 ir nutolo negrįžtamai.

Uostamiesčio komandai per šias rungtynes taškus pelnė visos 10 aikštėje pasirodžiusių žaidėjų, o rezultatyviausia tarp jų buvo Lina Loceniece. Gynėja iš Latvijos per 21 minutę pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 5/11 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Tarp pralaimėjusiųjų solidžiu pasirodymu pasižymėjo Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 17 taškų (2/9 dvit., 2/2 trit., 7/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Rungtynės nebuvo tokios sunkios, bet po 2 kėlinių daviau velnių žaidėjoms, nes trūko agresyvumo gynyboje. Džiaugiuosi, kad jos mane išgirdo ir tą agresyvumą parodė trečiajame kėlinyje. Džiaugiuosi, kad mums tai bus pirmas „Biosil-WBBL“ finalo ketvertas“, – po rungtynių sakė laimėtojų vyriausiasis treneris Vilius Stanišauskas.

Lemiamos sezono kovos kovo 29–30 dienomis vyks Palangos arenoje. Šis faktas džiugina ir rezultatyviausią rungtynių žaidėją L. Loceniece.

„Finalo ketvertas vyks netoli nuo Klaipėdos, tad atvažiuos daug mūsų universiteto bendruomenės narių. Jausimės kur kas labiau namie nei tuo atveju, jei varžybos vyktų kur nors tolimesnėje vietoje“, – sakė gynėja.

„BioSil-WBBL“ finalo ketverto pusfinalyje galime išvysti intriguojantį Klaipėdos derbį, nes LCC tarptautinio universiteto krepšininkių varžove gali tapti „Neptūno-Amberton“ komanda, šiandien antrą kartą susitiksianti su latvių „Liepaja/LSSS“. Pirmąsias rungtynes išvykoje Lietuvos komanda laimėjo 82:60.

Kitą pusfinalio porą sudarys čempionės titulą ginanti reguliariojo sezono nugalėtoja „TTT-Riga“ ir

„Šiauliai-Vilmers“ arba Vilniaus „Kibirkštis“. Dviejų Lietuvos komandų ketvirtfinalio pirmąsias rungtynes Šiauliuose 85:72 laimėjo sostinės atstovės.