Kosminis krepšinis: „Lakers“ pasiekė beveik 40 metų neregėtą rezultatą

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose NBA rungtynėse tarp „Los Angeles Lakers“ (39/32) ir „Indiana Pacers“ (40/32) ekipų buvo surengtas neįtikėtinas rezultatyvumo šou.

L.Jamesas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 25, 2024, 8:11 AM

„Lakers“ savo aikštėje pranoko varžovus 150:145 (30:36, 42:32, 44:31, 34:46) ir surengė rezultatyviausią klubo pasirodymą nuo 1987-ųjų sausio.

Aikštės šeimininkai vien per ketvirtąjį kėlinį varžovams suvertė 46 taškus, 10 iš jų – paskutinę ketvirčio minutę.

Nugalėtojus į priekį vedė puolime spindėjęs Anthony Davisas, jis priešininkams atseikėjo 36 taškus, o prie jų pridėjo 16 atkovotų kamuolių.

Karalius LeBronas Jamesas prie pergalės prisidėjo įmesdamas 26 taškus, atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovodamas 5 kamuolius.

Svečių gretose išsiskyrė Pascalis Siakamas. Jis pelnė 36 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Los Angeles Lakers“: Anthony Davisas 36, LeBronas Jamesas ir Spenceris Dinwiddie po 26, Austinas Reavesas 25.

„Indiana Pacers“: Pascalis Siakamas 36, Mylesas Turneris 20, T.J. McConnellas 17.