V. Alekna buvo nepralenkiamas Lenkijoje, jo diskas skriejo 68,5 m

Ščecine (Lenkija) vykusiose Janušo Kusočinskio atminimo lengvosios atletikos varžybose pirmą vietą užėmė disko metikas Virgilijus Alekna. Londono olimpinėms žaidynėms besirengiantis sportininkas geriausiu trečiuoju bandymu diską nusviedė 68,5 m.

Toliausiai šį sezoną V. Aleknos diskas skriejo 70,28 m Klaipėdoje vykusiame lengvosios atletikos čempionate.<br>M. Kulbis

Jul 22, 2012, 3:24 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 11:02 PM

Pirmuoju bandymu lietuvio diskas skriejo 63,61 m, antruoju – 65,61 m, šeštuoju – 67,45 m. Ketvirtasis ir penktasis bandymai nebuvo įskaityti.

Antrąją vietą užėmė australas Bennas Harradine'as, diską nusviedęs 64,92 m ir gerokai atsilikęs nuo V. Aleknos.

Trečias liko lenkas Piotras Malachowskis. Jo diskas skriejo skriejo 64,29 m.

Europos vicečempionas Raivydas Stanys nugalėjo šuolio į aukštį rungtyje - 2,25 m. 2,07, 2,14 ir 2,20 m jis įveikė pirmais bandymais, 2,25 m - antru. Po dviejų nesėkmingų šuolių 2,28 m aukštyje, trečiojo, jau būdamas nugalėtoju, jis atsisakė.

Indrė Jakubaitytė numetė ietį 55,92 m (x-55,46-x-x-x-55,92) ir užėmė trečią vietą. Nugalėjo lenkė Barbara Madejczyk (56,72 m).