Lietuvos irkluotojai skinasi kelią olimpinių medalių link

Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter prasibrovė į Londono olimpinių žaidynių finalą. Mūsų šalies atstovai antradienį antrajame distancijos 2000 m pusfinalio plaukime užėmė antrąją vietą ir įtikinamai peržengė pusfinalio barjerą. Lietuviai distanciją įveikė per 6 minutes 21,62 sek. Jie 1,65 sek. nusileido slovėnams Lukai Spikui bei Iztokui Copai. Tarp 6 finalo dalyvių pateko ir trečiąją vietą antrajame pusfinalio plaukime užėmę britai Billas Lucasas ir Samas Townsendas (6 min. 22,47 sek.).

Lietuvos irkluotojai R. Maščinskas (dešinėje) ir S. Ritteris prasimušė į irklavimo varžybų finalą. (A. Pliadis/fotodiena.lt.)<br>A. Pliadis (fotodiena.lt).

Jul 31, 2012, 6:06 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 5:02 PM

Lietuviai finale startuos poryt 11 val. 50 min.

Kovą dėl medalio tęsia ir irkluotojas Mindaugas Griškonis. Lietuvis antradienį pirmajame ketvirtfinalio plaukime buvo trečias, 2000 m įveikęs per 7 minutes 0,80 sekundės.

Lietuvos irkluotoja Donata Vištartaitė antradienį taip pat peršoko olimpinių žaidynių ketvirtfinalio barjerą. Lietuvė 2000 m vienviete valtimi įveikė per 7 minutes 45,67 sekundės ir finišavo trečia. Ji nusileido tik į pusfinalį taip pat patekusioms Xiuyun Zhang (7 min. 39,58 sek.) iš Kinijos ir Julijai Levinai (7 min. 41,28 sek.) iš Rusijos.

Parodyk, kaip aistringai sergi už Lietuvos sportininkus! Sirgaliaus nuotrauką siųsk bendraukime@lrytas.lt ir būk tarp tų, kurie pasveikins į Lietuvą sugrįžusius olimpiečius!