R. Meilutytė krimtosi matydama, kad G. Titenis nepatenka į finalą

Lrytas.lt spec. korespondentas, Londonas

R. Meilutytė susikrimto pamačiusi, kad G. Titenis nepateko į finalą.<br>R. Dačkus/Fotodiena

Remigijus Kazilionis

Jul 31, 2012, 11:42 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 4:49 PM

Plaukikas Giedrius Titenis neplauks antrajame Londono olimpinių žaidynių finale. 200 m krūtine distancijos pusfinalyje 23 metų lietuvis finišavo per 2 min. 9,95 sek. ir užėmė penktąją vietą pirmajame plaukime. Bendroje įskaitoje likęs 11-taas vietą G. Titenis į finalą nepateko.

"Buvo kažkiek klaidų, nedaug trūko iki finalo. Londono olimpiada man buvo daug geresnė nei pirmoji Pekine.  Rezultatai mane visiškai tenkina", - šiuo pasirodymu baigęs Londono žaidynes kalbėjo G. Titenis.

Londono olimpiniame baseine G. Titenį iš tribūnų palaikė olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Ji griebėsi už galvos matydama, kad tautiečiui nepavyko pasiekti finalo.

8. S. Dickensas 2:11.71

200 m krūtine rungties atrankoje lietuvis atplaukė per 2 min. 10,36 sek. ir pateko į pusfinalį. Penktajame plaukime G. Titenis užėmė trečiąją vietą, o tarp visų 34 dalyvių buvo 8-tas.

G. Titenis dalyvavo 100 m krūtine varžybų finale. Ten jis užėmė aštuntąją vietą, distanciją įveikęs per per 1 min. 0,84 sek.