Londono olimpiados fechtavimosi turnyro aukso apdovanojimu džiaugėsi kinas

Londono vasaros olimpinių

Londono vasaros olimpinių žaidynių fechtavimosi turnyro asmeninių rapyrininkų varžybų aukso medalį antradienį iškovojo kinas Lei Shengas.(AP)

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 1, 2012, 1:28 AM, atnaujinta Mar 17, 2018, 4:47 PM

Pastarasis sportininkas tapo pirmuoju Afrikos atstovu, kuriam pavyko iškovoti olimpinio fechtavimosi turnyro medalį.

Bronzos apdovanojimo savininku tapo Pietų Korėjos sportininkas Choi Byung Chulas, mače dėl trečiosios vietos per 48 minutes ir 9 sekundes 15:14 privertė pasiduoti italą Andreą Baldinį.

Pusfinalyje 2010 metų pasaulio pirmenybių vicečempionas kinas 15:11 įveikė italą, o egiptietis 15:12 įrodė savo pranašumą dvikovoje su korėjiečiu.