Lietuvių kilmės amerikietei nepavyko trečią kartą iš eilės tapti olimpine čempione

Lietuvių kilmės amerikietei Mariel Žagunis nepavyko trečią kartą iš eilės tapti olimpine čempione. 2004 metų Atėnų ir 2008 metų Pekino olimpinių

Lietuvių kilmės amerikietei Mariel Žagunis nepavyko trečią kartą iš eilės tapti olimpine čempione (Reuters nuotr.)

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 2, 2012, 12:37 AM, atnaujinta Mar 17, 2018, 4:02 PM

27-erių metų fechtuotoja, kuri Londono olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje nešė JAV vėliavą, kovoje dėl bronzos medalio trečiadienį 10:15 pralaimėjo 21-erių metų ukrainietei Olgai Charlan.

Olimpine čempione tapo 24-erių metų Pietų Korėjos atstovė Kim Jiyeon. Ji finale 15:9 nugalėjo 27-erių metų rusę Sofją Velikają. Rusijos fechtuotoja prieš ketverius metus Pekine buvo ketvirta.

Vyrų fechtavimo špaga varžybas laimėjo 26-erių metų venesuelietis Rubenas Limardo Gasconas. Jis finale 15:10 nugalėjo 25-erių metų Norvegijos atstovą Bartoszą Piasecki.

„Mažajame“ finale 28-erių metų Pietų Korėjos fechtuotojas Jung Jinsunas po pratęsimo 12:11 įveikė 30-metė amerikietį Sethą Kelsey.