S. Krupeckaitė be papildomų važiavimų prasimušė į keirino rungties pusfinalį

Londono olimpiadoje sėkmingai savo pasirodymą pradėjo viena didžiausių Lietuvos vilčių pelnyti dar vieną aukso medalį žaidynėse– dviratininkė Simona Krupeckaitė. Lietuvė keirino rungties trečioje atrankos varžybų grupėje tarp šešių dalyvių finišavo antra ir pateko į pusfinalį.

S. Krupeckaitė - keirino rungties pusfinlayje. (R. Dačkus. Fotodiena)

Aug 3, 2012, 7:02 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 2:51 PM

Lietuvė aštuonių ratų lenktynėse pradžioje buvo pirma, tačiau likus dviems ratams ją aplenkė Kinijos sportininkė Shuang Gao, kuri šiemet pasaulio čempionate buvo ketvirta bei venesuelietė Daniela Larreal. Vis dėlto, mūsų šalis atstovė sugebėjo spurtuoti, aplenkė Venesuelos sportininkę ir užėmė 2 vietą. Tai jai garantavo vietą Keirino rungties pusfinalyje.

Likusios dviratininkės dėl kelialapio į pusfinalį varžysis paguodos važiavime.

Keirino pusfinalis vyks šiandien apie 20 val.

29-erių Lietuvos dviratininkė S. Krupeckaitė per savo karjerą jau spėjo iškovoti daugybę apdovanojimų, tačiau tarp jų vis dar nėra olimpino medalio. 2010 m. S.Krupeckaitė būtent keirino rungtyje tapo pasaulio čempione, po metų buvo 13-a, o šiemet planetos pirmenybėse tenkinosi 8-ąja vieta.