G. Scheidt dešimtąjį plaukimą baigė šešta ir kovos dėl olimpinio medalio

Londono vasaros olimpinių

Gintarė Scheidt po įvykusio dešimtojo plaukimo su 68 baudos taškais iškovojo šeštąją vietą (V. Balkūnas).<br>V. Balkūnas

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 4, 2012, 5:19 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 2:33 PM

Pirmadienį Lietuvos buriuotoja kartu su likusiomis dešimtuko dalyvėmis - Kinijos, Olandijos, Airijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Čekijos, JAV bei Meksikos sportininkėmis - lemiamame plaukime varžysis dėl olimpiados apdovanojimų.

Dešimtąjį plaukimą laimėjo olandė Marit Bouwmeester, kuri su 33 baudos taškais užima antrąją vietą.

Pirmojoje pozicijoje - su tiek pat taškų dešimtajame plaukime antra finišavusi kinė Lijia Xu.

Po 34 baudos taškus turi bei trečiąją-ketvirtąją vietas bendrojoje įskaitoje dalijasi airė Annalise Murphy ir belgė Evi Van Acker. Pirmoji buriuotoja dešimtajame plaukime finišavo septinta, o antroji - trečia.