Olimpiniame dviračių treke žaidynių šeimininkai iškovojo jau 4-ąjį auksą

Londono vasaros olimpinių žaidynių dviračių treke šeštadienį šeimininkai

Moterų 3 km komandines persekiojimo lenktynes užtikrintai laimėjo Didžiosios Britanijos rinktinė (AP nuotr.)

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 4, 2012, 10:41 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 2:26 PM

Moterų 3 km komandines persekiojimo lenktynes užtikrintai laimėjo Didžiosios Britanijos rinktinė. Dani King, Laura Trott ir Joanna Rowsell distanciją finale įveikė per 3 minutes 14,051 sekundės bei dar kartą - jau trečiąjį Londono žaidynėse - pagerino šios rungties pasaulio rekordą.

Sidabro medaliai atiteko JAV ekipai (Sarah Hammer, Dotsie Bausch ir Lauren Tamayo), kurios britėms finale pralaimėjo daugiau nei 5 sekundes - 3:19,727.

Bronzos apdovanojimus pelnė kanadietės Tara Whitten, Gillian Carleton bei Jasmin Glaesser (3:17,915), kurios važiavime dėl trečiosios vietos aplenkė australe Annettę Edmondson, Melissą Hoskins ir Josephinę Tomič (3:18,096).