Šuolininkas į aukštį R. Stanys varžybose Estijoje – pirmas

Šeštadienį Estijoje vykusiame uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate „BIGBANK Aukso lyga“ Europos vicečempionas šuolininkas į aukštį lietuvis Raivydas Stanys užėmė pirmąją vietą. Jo rezultatas – 2,21 m. Neseniai pasibaigusiose Londono olimpinėse žaidynėse sportininkui į finalą nepavyko patekti, o šiandien Estijoje jis trimis centimetrais pranoko latvį Janį Vanagą (2,18 m.) ir buvo pirmas. Trečias liko Ukrainos lengvaatletis Oleksandras Nartovas (2,15 m.).

R. Stanys Estijoje peršoko 221 cm aukštį ir tapo varžybų nugalėtoju.<br>J. Stacevičius

Aug 25, 2012, 8:42 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 3:55 AM

„Šiandienos varžybos nepalyginamai kitokios nei Londone – čia paprasčiau koncentruotis į savo veiksmus ir nebūti blaškomam daugiatūkstantinės minios stebėtojų,“ – po varžybų komentavo R. Stanys.

Čempionate taip pat dalyvavusi Lietuvos ieties metikė Indrė Jakubaitytė užėmė ketvirtą vietą. Jos rezultatas – 55,88 m. Pirmoji vieta atiteko rusei Marijai Abakumovai (61,62), antroji bei trečioji atitinkamai Sintai Ozolinei-Kovalai iš Latvijos (59,37 m.) ir jos tautietei Linai Muzei (57,99 m.). Paskutinysis „BIGBANK Aukso lyga“ vasaros sezono etapas vyks trečiadienį (rugpjūčio 29 d.)