Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionato nugalėtojai - B. Virbalytė ir M. Žiūkas

jaunuoliai 10 km - Edgars Gjačs (Latvija) 43:16;

Tarp moterų 10 km pirmoji įveikė Brigita Virbalytė.<br>A. Pliadis (Fotodiena)

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 9, 2012, 2:30 AM, atnaujinta Mar 16, 2018, 9:18 PM

Tarp moterų 10 km pirmoji įveikė Brigita Virbalytė (Vilnius- Alytus), pasiekusi asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 44 minutės bei 17 sekundžių. Lietuvos čempione šioje distancijoje ji tapo trečią kartą.

Aštuonis aukso medalius iki šiol laimėjusi Kristina Saltanovič (Vilnius) šį kartą liko antra (46:23), o trečiąja pozicija tenkinosi alytiškė Agnė Klebauskaitė (49:45).

Ketvirtą kartą Lietuvos 10 km čempionatą tarp vyrų laimėjo Marius Žiūkas (Prienai-Vilnius) - 40 min. 59 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Sidabro medalį iškovojo vilnietis Tadas Šuškevičius (42:10), o trečias (42:50) liko Genadijus Kozlovskis (Švenčionys-Vilnius).