Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė varžybose Norvegijoje - trylikta

Norvegijoje vykusių tarptautinių biatlono varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 13-ąją vietą.

D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti tris baudos ratus po 150 metrų, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 25,9 sek.<br>Lietuvos biatlono federacija

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 21, 2012, 4:19 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 5:56 AM

Nugalėjo nė karto šaudykloje nesuklydusi 31-erių metų norvegė Tora Berger - 21 min. 49,7 sek.

28-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti tris baudos ratus po 150 metrų, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 25,9 sek.

27-erių metų Natalija Kočergina tarp 37 dalyvių buvo 27-a (+4.10,09; 3 baudos ratai).

Vyrų 10 km sprinto lenktynes laimėjo 24-erių metų prancūzas Martinas Fourcade'as - 26 min. 54 sek.

22-ejų metų lietuvis Tomas Kaukėnas užėmė 14-ąją vietą. Jis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 26,3 sek. (1 baudos ratas).

Lenktynėse dalyvavo 79 biatlonininkai.

Pirmasis pasaulio taurės varžybų etapas vyks lapkričio 25 - gruodžio 2 dienomis Estersunde (Švedija).