Regbio federacijos taurės maču Jurbarke baigėsi 2012-ųjų sezonas

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis į priekį išsiveržė Aukštaitijos rinktinė. Žeminimą pelnė Tautrimas Mažylis. Netrukus Donatas Bekeris rezultatą išlygino, bet tas pats T. Mažylis grąžino persvarą aukštaičiams.

Taurės rungtynėmis tarp Nemuno krašto rinktinės ir Aukštaitijos komandos baigėsi šių metų regbio sezonas<br>G. Šiuparys

Nov 25, 2012, 1:58 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 3:48 AM

Šie stengėsi dar keliais taškais įtvirtinti turimą pranašumą, bet trenerio Artūro Būblaičio raginami panemunės regbininkai spurtavo ir, likus trims minutės iki rungtynių pabaigos, Gediminas Vaičiukynas pelnė išlyginantį žeminimą. Taiklus Aurimo Gedmino realizacijos smūgis rezultatą persvėrė Nemuno krašto naudai. Aukštaitijos rinktinė nebepajėgė per likusias porą minučių sukurti nieko rezultatyvaus.

Geriausiu žaidėju nugalėtojų, kuriuos sudarė kauniečiai, jurbarkiečiai ir marijampoliečiai, gretose pripažintas Kasparas Krasauskas, o iš vilniečių bei panevėžiečių sudarytoje Aukštaitijos komandoje - gynyboje puikiai rungtyniavęs Mantas Imbrasas.

Šiomis rungtynėmis baigėsi 2012 metų Lietuvos regbio sezonas. Lietuvos regbio federacijos taurės nugalėtoja dar praėjusį savaitgalį tapo Žemaitijos rinktinė, 43:0 sutriuškinusi Nemuno krašto ekipą bei 46:32 įveikusi Aukštaitijos komandą.

2013-ųjų Lietuvos regbio sezonas prasidės balandžio mėnesį, tačiau tarp sezonų komandos dar žais proginiuose turnyruose ir kontrolines rungtynes.

Devintąją vietą užimantis Liepojos „Triobet“ (3/6) klubas, kuriame šįsyk nebuvo registruotas Ernestas Ežerskis, savo aikštelėje 86:97 (21:20, 19:26, 20:20, 26:31) pralaimėjo į penktąją poziciją pakilusiems Jūrmalos „Fenikss“ (6/4) krepšininkams.