D. Rasimovičiūtė pasaulio biatlono taurėje Švedijoje pelnė įskaitinius taškus

Švedijoje vykstančiame pirmajame 2012-2013 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape ketvirtadienį sėkmingai moterų 15 km asmeninėse lenktynėse startavo Diana Rasimovičiūtė.

Keturis kartus šaudykloje suklydusi D. Rosimavičiūtė distancijoje sugaišo 48 minutes 56,1 sekundės ir, užėmusi 24-ąją vietą, pelnė pirmuosius 17 įskaitinių taškų.<br>Lietuvos biatlono federacija

Nov 30, 2012, 9:41 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 12:01 AM

Keturis kartus šaudykloje suklydusi Lietuvos biatlonininkė distancijoje sugaišo 48 minutes 56,1 sekundės ir, užėmusi 24-ąją vietą, pelnė pirmuosius 17 įskaitinių taškų.

Antroji Lietuvos atstovė Natalija Kočergina „uždirbo“ 9 baudos minutes ir, sugaišusi 58 minutes 7,05 sekundės, liko 95-a tarp 101-os lenktynes baigusios (startavo 102) atletės.

Įtikinamą pergalę ketvirtadienį iškovojo šios rungties pasaulio čempionė norvegė Tora Berger. Be klaidu šaudžiusi norvegė trasoje sugaišo 44 minutes 33,5 sekundės ir net 1 minutes 3,2 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią baltarusę Darją Domračeva, kuri nepataikė į du taikinius.