Ledo ritulio čempionate – kovos trijose konferencijose

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono trijose konferencijose sužaistos reguliariojo čempionato rungtynės, kuriose staigmenų neužfiksuota.

Rungtynės Juodupėje, esančioje atviroje ledo ritulio aikštelėje.<br>hockey.lt

Jan 29, 2013, 1:02 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 1:53 AM

Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ ir toliau nesustabdomas

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės, šįkart 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) nugalėjęs Vilniaus „Vilkus“. Elektrėnų klubas nuo pat rungtynių pradžios metėsi link varžovų vartų ir nesužaidus nė keturių minučių jau pirmavo 2:0.

Vėliau ekipa mažino apsukas, tačiau vilniečiams pasižymėti neleido. I-ajame divizione „Lokiai-Poseidonas“ žengia rekordiniu grafiku ir yra vienintelis klubas, iškovojęs jau 8 pergales iš eilės per pagrindinį rungtynių laiką.

„Lokiai-Poseidonas“ - „Vilkai“ 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).

„Lokiai-Poseidonas“ : K.Janušauskas 3, M.Četvertakas, N.Aubinas, L.Verbickas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Šiaulių „Ledo linija“ nesunkiai įveikė „Kirus“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono vakarų konferencijoje Šiaulių „Ledo linija“ nepaliko jokių šansų svečiams iš Klaipėdos „Kirų“ klubo ir nugalėjo varžovus „sausu“ rezultatu 7:0 (2:0, 0:0. 5:0).

Rezultatas neatspindi rungtynių eigos, kuriose iki pat trečiojo kėlinio vyko lygi kova. Pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnę šiauliečiai leido varžovams išlyginti žaidimą ir iki pat trečiojo kėlinio pradžios vyko lygi kova.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kirai“ neišnaudojo idealios progos įvarčiui pasiekti, ir praleido patys. Iš pradžių Einaras Trankalis (40:56), o paskui Garijus Makarovas (41:33) pelnė du greitus įvarčius ir „Kirai“ palūžo. „Ledo linija“ pelnė dar tris įvarčius, paskutinijį – likus vos 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

„Ledo linija“ - „Kirai“ 7:0 (2:0, 0:0. 5:0).

„Ledo linija“: E.Trankalis 3, A.Blažinskas, D.Panovsas, G.Makarovas, M.Šlepetis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“ 9 8 0 1 0 71:38 25

2. Šiaulių „Ledo linija“ 9 5 2 0 2 46:33 19

3. Kaliningrado „Delovaja Rus 2“ 6 4 2 0 2 36:25 12

4. Kretingos „Grifai“ 8 1 0 1 6 21:52 4

5. Klaipėdos „Kirai“ 10 1 0 0 9 42:68 3

Centre – atkakli giminingų klubų kova

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencijoje Kauno „Bizonų“ klubo dviejų komandų susitikime Kauno „Bizonai-2“ buvo šalia staigmenos ir vos neįveikė Kauno „Bizonų-1“ ekipos.

Rungtynėse baigėsi 6:5 (0:2, 3:1, 3:2).

„Bizonai-2“ kiek netikėtai pirmavo 2:0 po Tado Ežerskio (19:11) ir Vyto Sakalausko (19:20) įvarčių, kai pirmojo kėlinio pabaigoje buvo penyti du žaibiški įvarčiai.

Pirmoji komanda padarė išvadas, antrajame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Tačiau „Bizonai-2“ jau buvo pajutę žaidimo skonį ir išlygino rezultatą 3:3 ir dar neišnaudojo baudinio. Paskutiniajame kėlinyje „Bizonai-1“ pabėgo dviem įvarčiais, tačiau rungtynių pabaigoje Tadas Ežerskis (54:52) sušvelnino rezultatą iki minimumo 6:5.

Rungtynių pabaigoje „Bizonai-2“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau rungtynių į pratęsimą perkelti nepavyko.

„Bizonai-1“ – „Bizonai-2“ 6:5 (0:2, 3:1, 3:2).

„Bizonai-1“; V.Sajus 2, A.Stančiauskas, M.Stančiauskas, L.Paražinskas, A.Filinas po 1 įvartį.

„Bizonai-2“: T.Ežerskis 2, V.Sakalauskas, V.Ežerskis, A.Patapavičius po 1 įvartį.

Marijampolės „Sūduva“ 9:2 (4:2, 2:0, 3:0) nugalėjo Kauno „Crazy puck“ ekipą ir atitrūko nuo trečiojoje vietoje žengiančių Kauno „Bizonų-2“.

„Sūduva“ – „Crazy puck“ 9:2 (4:2, 2:0, 3:0).

„Sūduva“ : Ž.Šerelis, R.Bigenis, V.Pivoras po 2, S.Nekrošius, Z.Gvozdinskas, R.Lekeckas po 1 įvartį. „Crazy puck“: V.Gervė, A.Jankūnas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“ 7 7 0 0 0 94:15 21

2. Marijampolės „Sūduva“ 7 4 0 0 3 25:37 12

3. Kauno „Bizonai 2“ 7 3 0 0 4 26:39 9

4. Kauno „Crazy puck“ 7 0 0 0 7 9:63 0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.

Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.