Lietuvos biatlonininkės iškovojo teisę dalyvauti pasaulio sidinėjimo čempionate

Biatlonininkės Diana Rasimovičiūtė ir Natalija Kočergina atrankoje užėmė pirmąsias dvi vietas.

D. Rasimovičiūtė distancijoje sugaišo 13 minučių 21,3 sekundės ir 20,7 sekundės aplenkė rinktinės draugę.<br>A. Pliadis

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 20, 2013, 2:58 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 11:31 AM

Atrankos varžybos buvo sėkmingos Lietuvos atstovėms - visos trys pateko į pirmąjį dešimtuką, kuris vasario 26 dieną vyksiančiose 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi kartu su pajėgiausiomis planetos slidininkėmis tęs kovą dėl medalių.

33,8 sekundės nuo lietuvės atsilikusi trečia distanciją baigė britė Rosamund Musgrave.

Trečioji Lietuvos slidininkė Ingrida Ardišauskaitė sugaišo 14 minučių 25,1 sekundės ir užėmė septintąją vietą.

Kvalifikacinėse varžybose startavo 44 sportininkės, kurios pagal Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) normatyvus nepateko tarp pajėgiausių pasaulio slidininkių.