Klaipėdos „Dragūnas“ sukūrė mažą stebuklą ir įveikė serbų ekipą

Pergalė - tik pirmas žingsnis į rankinio Europos iššūkio taurės turnyro ketvirtfinalį. Klaipėdos „Dragūnas“ aštuntfinalyje namuose pirmosiose rungtynėse 30:28 (16:15) įveikė svečius iš Serbijos - Kragujevaco „Radnički“ klubą. Antrąjį sėkmingą žingsnį Klaipėdos ekipa turės žengti atsakomojoje lemiamoje dvikovoje sekmadienį 17 valandą. Po jos paaiškės, kuri ekipa tęs turnyrą, formaliai sekmadienio rungtynės „Dragūnui“ bus išvykos mačas.

Klaipėdos „Dragūnas“ Europos Iššūkio taurės aštuntfinalyje namuose pirmosiose rungtynėse 30:28 (16:15) įveikė svečius iš Serbijos, Kragujevaco „Radnički“ klubą.<br>Rkdragunas.lt

Feb 24, 2013, 1:50 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 5:01 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Serbijos 2:0. Dešimtąją mačo minutę G. Juška realizavo 7-ių metrų baudinį ir išvedė komandą į priekį 5:4.

Kėlinio viduryje „Dragūnas” palaikomas gausiai susirinkusių sirgalių išsiveržė į priekį 5-ių įvarčių persvara – 14:9. „Radnički“ ekipa parodė charakterį, nepasimetė bei po truputį mažino atotrūkį. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje klaipėdiečiai ėmė klysti ir leido varžovams sumažinti rezultatą iki minimumo – 16:15.

Antrojo kėlinio pradžioje „Radnički“ išsiveržė į priekį rezultatu 17:18.

Vėliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, kelis kartus keitėsi pirmaujanti komanda.

Žaidimui kiek sustojus „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios dragūniečiai įgavo antrą kvėpavimą. Greitomis atakomis  atitrūko iki keturių įvarčių.

Puikiais prasiveržimais serbų gynybą draskė J. Truchanovičius. Likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos komandas skyrė keturi įvarčiai.

Susitikimo pabaigoje du „Radnički“ žaidėjai buvo pašalinti 2 minutėms iš aikštės. Sėkmingiau sužaidę paskutines atakas klaipėdiečiai pergalingai užbaigė pirmąją Europos Iššūkio taurės aštuntfinalio dvikovą.

„Dragūnas": J. Truchanovičius - 8, T. Stankevičius - 5, G. Juška ir E. Vorobjovas - po 4, D. Jasinskas ir G. Vaitkus - po 3, E. Griežė - 2, M. Dumčius - 1.

„Radnički": Bosič, Pralica ir Rajicevič - po 5, Nikolič, Simič ir Tomič - po 4, Kostič - 1.

Lietuvos klubui pavyko susitarti su serbų ekipa ir abejas Europos Iššūkio taurės aštuntfinalio rungtynes žaisti Klaipėdoje. Mačas sekmadienį vyks Klaipėdos „Dragūno“ arenoje.

Uostamiesčio ekipos patekimas į Europos Iššūkio taurės turnyro aštuntfinalio etapą – geriausias pasiekimas per klubo istoriją.

Klaipėdos „Dragūnas“ šiame sezone antrajame etape keturių ekipų B grupės turnyre Moldovoje net 23 įvarčių skirtumu - 47:24 (26:13) - sutriuškino „Ruislip Eagles“ (Anglija) klubą, 29:21 (15:12) įveikė „SPE Strovolos“ (Kipras) atstovus bei 28:24 (16:12) privertė pasiduoti šeimininkę - „Olimpus-85-USEFS“ (Moldova) ekipą, o trečiajame etape dėl svečiuose daugiau pelnytų įvarčių - 27:22 ir 24:29 - įveikė Zaporožės ZTR (Ukraina) komandą.

REPORTERIS: antrajame ture – G. Nausėda ir I. Šimonytė