A. Sereikaitė 1000 m distancijoje užėmė šeštąją vietą

Agnė Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionato 1000 m distancijoje

Bendroje pasaulio čempionato merginų įskaitoje A. Sereikaitė su 8 įskaitiniais taškais užėmė aštuntąją vietą.<br>M. Kulbis

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 25, 2013, 2:18 AM, atnaujinta Mar 11, 2018, 3:59 AM

Sekmadienį Lenkijos sostinėje pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate aštuoniolikmetė Agnė Sereikaitė paskutinėje 1000 m distancijoje užėmė šeštąją vietą.

Laimėjusi atrankos čiuožimą lietuvė vėliau užėmė antrąsias vietas aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje bei pateko į pusfinalį.

Deja, pirmajame pusfinalio čiuožime A. Sereikaitė sugaišo 1 minutę 34,995 sekundės ir liko trečia bei į finalą nepateko. Lietuvei, kurią pusfinalyje aplenkė korėjietės Sangjeong Kong bei Do Hee Noh, iki finalo pritrūko vos 0,168 sekundės.

1000 m distancijos planetos čempione tapo korėjietė Alang Kim (1:33,784), sidabras atiteko kitai Pietų Korėjos atstovei Do Hee Noh (1:34,051), bronza - kinei Yutong Han (1:34,409).

Geriausiai šiose pirmenybėse A. Sereikaitei sekėsi 500 m nuotolyje, kuriame ji šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą. Penktadienį lietuvė liko dešimta 1500 m distancijoje.

Bendroje pasaulio čempionato merginų įskaitoje A. Sereikaitė su 8 įskaitiniais taškais užėmė aštuntąją vietą tarp 67-ių dalyvių.