Ledo ritulio čempionate į antrąją poziciją pakilo Kėdainių LRK

Vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione sužaidė Vilniaus VNA ekipa, kuri Kaune net 1:10 (1:4, 0:3, 0:3) nusileido Kėdainių LRK ekipai.

Vilniaus VNA ir Kėdainių LRK rungtynių akimirka.<br>J. Mižutavičūtė

2013-02-28 00:50, atnaujinta 2018-03-10 22:24

Vilniaus ekipa dar prieš pora turų žengė antrojoje diviziono vietoje, tačiau po šios dvikovos nugarmėjo į dugną.

LRK jau pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą, kurią nuolat didino. Trečiojo kėlinio pradžioje Marius Krikštanaitis mažumoje rezultatą padidino iki 8:1 ir komandos ėmė žaisti grubiai.

Paskutiniuosius du įvarčius LRK ekipai Dovydas Streckis (59:39 ir 59:51) pelnė per paskutiniąją rungtynių minutę ir užfiksavo dešimties įvarčių rezultatą švieslentėje.

LRK – VNA 10:1 (4:1, 3:0, 3:0).

LRK: D.Streckis 4, M.Černiauskas 2, M.Krikštanaitis 2, A.Prichodka, J.Viknius po 1 įvartį.

VNA: D.Nomanovas 1 įvartis.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 12 12 0 0 0 77:30 36

2. Kėdainių LRK 12 3 1 1 8 41:57 12

3. Kaliningrado „Delovaja Rus“10 4 0 0 6 45:46 12

4. Vilniaus VNA 11 2 1 1 7 29:59 9

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijos reguliarųjį sezoną pirmieji baigė Elektrėnų „Lokių-Poseidono“ ledo ritulininkai, kurie antradienio vakarą Vilniuje net 16:2 (2:0, 5:0, 9:2) sutrypė Vilniaus „Hockey punks“ ekipą.

„Lokiai - Poseidonas“ jau buvo užsitikrinęs pirmąją konferencijos vietą, tačiau paskutinėse rungtynėse nusprendė trinktelti durimis.

Nors po pirmo kėlinio Vilniaus komandai sutriuškinimu negrėsė, elektrėniškiai didino tempą, kol paskutiniajame kėlinyje įvarčius ėmė mušti kas dvi minutes.

„Lokiai-Poseidonas“ ramiai lauks kitų konferencijų rezultatų, kadangi trys pirmosios konferencijų komandos išsidalins pirmąsias tris iš aštuonių atkrintamųjų varžybų vietų. Jei Centro konferencijoje Kauno „Bizonai“ taškų barstyti nežada, tai Vakaruose elektrėniškiai įdėmiai seks Klaipėdos „Baltijos“ rezultatus, su kuria ir varžysis dėl antrosios atkrintamųjų varžybų pozicijos aštuntuke.

„Hockey punks“ – „Lokiai–Poseidonas“ 2:16 (0:2, 0:5, 2:9).

„Hockey punks“: E.Ivankevičius 2 įvarčiai.

„Lokiai–Poseidonas“: A.Poškus 4,N.Aubinas 3, E.Steponaitis, V.Škadauskas, D.Škadauskas po 2,

I.Krumkačius, V.Fiščevas, K.Jaunušauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vilniaus „Meteoras“ 11 1 0 0 10 23:65 3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.