J. Bernotas burlenčių čempionate Brazilijoje užėmė 26-ąją vietą

Trečiadienį Brazilijoje pasibaigusiose pasaulio „RS:X“ klasės burlenčių pirmenybėse

Devyniuose įskaitiniuose plaukimuose iš vienuolikos lietuvis surinko 171-ą baudos balą.<br>A. Barzdžius

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 7, 2013, 3:52 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 10:03 AM

2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvis po penkių kvalifikacinių plaukimų su 56 baudos taškais tarp 66 dalyvių buvo 31-as.

Londono žaidynėse Lietuvos buriuotojas buvo dvyliktas, 2012 metų pasaulio čempionate - 34-as, o tų pačių metų Senojo žemyno regatoje - 32-as.

„RS:X“ burlenčių planetos čempionu Brazilijoje tapo olimpinis vicečempionas britas Nickas Dempsey'us (30 baudos taškų), sidabras atiteko olimpiniam čempionui olandui Dorianui Van Rijsselberge'ui (37 baudos tšk.), bronza - graikui Byronui Kokkalaniui (49 b. tšk.).

Moterų varžybose ketvirtąjį kartą čempionės titulą karjeroje bei trečiąjį iš eilės iškovojo Lee-El Korsiz (44 b. tšk.) iš Izraelio, antrąją vietą užėmė britė Bryony Shaw (60 b. tšk.), trečia liko dar viena Izraelio buriuotoja Maayan Davidovich (67 baudos taškai).

Olimpinė čempionė ispanė Marina Alabau su 234 baudos taškais liko tik 24-a tarp 41-os dalyvės.