L. Asadauskaitė ir G. Venčkauskaitė pasaulio taurės varžybose Brazilijoje iškopė į finalą

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

L. Asadauskaitė surinko 4060 taškų (be jojimo) ir tapo A grupės nugalėtoja.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-03-21 01:11, atnaujinta 2018-03-09 14:49

Sėkmingai kvalifikacinėse varžybose startavo ir į finalą pateko dvi iš trijų Lietuvos sportininkių - olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė bei Gintarė Venčkauskaitė.

Pirmosiose varžybose po Londono olimpiados startavusi L.Asadauskaitė surinko 4060 taškų (be jojimo) ir tapo A grupės nugalėtoja. Olimpinė čempionė fechtavimosi rungtyje buvo antra (1056 tšk.), liko dešimta plaukimo rungtyje (1116 tšk.) ir buvo šešta šaudymo ir bėgimo dvikovėje (1888 tšk.).

G.Venčkauskaitė su 3896 taškais A atrankos grupėje užėmė aštuntąją vietą. Lietuvos penkiakovininkė fechtavimosi rungtyje buvo tik dvidešimta (720 tšk.), plaukimo varžybose užėmė keturioliktąją poziciją (1080 tšk.) ir sėkmingai pasirodė šaudymo bei bėgimo dvikovėje, kur buvo antra (2096 tšk.).

Trečioji Lietuvos atstovė Lina Batulevičiūtė kvalifikacinėse varžybose surinko 3624 taškus ir liko 20-ta B grupėje. Ji fechtavimosi rungtyje liko tik 23-a (720 tšk.), užėmė vos 26-ąją poziciją plaukimo rungtyje (1032 tšk.) ir buvo šešiolikta šaudymo bei bėgimo dvikovėje (1844 taškų).

B atrakos grupėje pirmavo Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė - 3940 taškų.

Iš 63-jų kvalifikacinėse varžybose startavusių penkiakovininkių į finalą pateko 36 atletės.