Penkiakovininkas J. Kinderis pasaulio taurės varžybose liko dešimtas

Lietuvos penkiakovininkas Justinas KInderis Rio de Žaneire (Brazilija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų antrajame etape užėmė dešimtąją vietą.

J. Kinderis pirmajame pasaulio taurės varžybų etape JAV buvo 24-as.<br>M. Kulbis

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 24, 2013, 11:57 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 10:20 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

25-erių metų lietuvis finale šeštadienį surinko 5544 taškus.

Nugalėjo vengras Adamas Marošis (Adam Marosi), surinkęs 5768 taškus. Antrąją vietą užėmė Latvijos atstovas Denisas Čerkovskis (5716 tšk.), o trečiąją - Valantenas Pradesas (Valentin Prades, 5660 tšk.).

J. Kinderis prieš lemiamas bėgimo ir šaudymo varžybas buvo septintas. Justinas fechtavimo varžybose užėmė trečiąją, plaukimo - 20-ąją, jojimo - 23-iąją, o bėgimo ir šaudymo - 18-ąją vietą.

J. Kinderis pirmajame pasaulio taurės varžybų etape JAV buvo 24-as.

Mišrių komandų estafetės varžybose sekmadienį dalyvaus Gintarė Venčkauskaitė ir Paulius Aleksandravičius.