Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės trečiojo taurės etapo varžybose L. Asadauskaitė liko dešimta

Kinijoje vykstančiame pasaulio

L. Asadauskaitei nepasisekė paskutiniosios rungtynes.<br>J. Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-04-19 11:42, atnaujinta 2018-03-08 00:52

Po trijų rungčių penktojoje vietoje buvusi lietuvė šaudymo ir bėgimo dvikovėje tesurinko 1816 taškų ir tenkinosi tik devynioliktąja pozicija, kuri Lietuvos rinktinės lyderę su 4976 taškais nubloškė į dešimtąją vietą bendroje įskaitoje.

Su vokiete Janine Kohlmann pasidalijusi pirmąją vietą fechtavimosi varžybose (po 976 tšk.) L. Asadauskaitė plaukimo rungtyje buvo devyniolikta (1104 tšk.), o jojimo varžybose (1080 taškų) tenkinosi tik 23-ąja pozicija.

Prizininkėmis tapo į pirmąjį aštuntuką po trijų rungčių net nepatekusios sportininkės: nugalėjo ukrainietė Ganna Buriak (5168 tšk.), antra liko kinė Wanxia Liang (5100 tšk.), o trečiąją vietą užėmė kitą Kinijos atletė Wei Wang (5072 taškai).

Finale nesėkmingai startavusi antroji Lietuvos atstovė 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė Gintarė Venčkauskaitė su 3496 taškais liko paskutinė - 36-a.

G.Venčkauskaitė fechtavimosi rungtyje (616 tšk.) buvo 33-čia, plaukime (1068 tšk.) - 24-ta, jojimo varžybose nedalyvavo, o bėgimo ir šaudymo dvikovėje (1812 taškų) užėmė 20-ąją vietą.