Penkiakovininkė L. Asadauskaitė pasaulio taurės varžybų finale - ketvirta

Žemutiniame Naugarde (Rusija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finalo moterų varžybose penktadienį nugalėtojos titulą gynusi olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė užėmė ketvirtąją vietą.

L. Asadauskaitė pasaulio taurės finalinėse varžybose dalyvavo aštuntą kartą.<br>M. Kulbio nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

May 31, 2013, 6:55 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 12:53 AM

29 metų Lietuvos atstovė bėgimo ir šaudymo varžybas pradėjo tik trylikta.

Finale dar dalyvavo Gintarė Venčkauskaitė ir Lina Batulevičiūtė.

Nugalėjo ukrainietė Viktorija Tereščiuk. Sidabras atiteko rusei Jekaterinai Churaskinai, o bronza - kitai ukrainietei Žanai Buriak.

L. Asadauskaitė pasaulio taurės finalinėse varžybose dalyvavo aštuntą kartą. Užpernai ji šiose varžybose iškovojo sidabro medalį, o 2008 metais buvo penkta.