E. Balčiūnaitė universiadoje pasidabino bronzos medaliu

Sėkmingą pasirodymą universiadoje tęsia Lietuvos sportininkai. 800 metrų bėgimo rungtyje bronzą iškovojo lietuvė Eglė Balčiūnaitė.

E. Balčiūnaitei ne daug trūko ir iki aukso.<br>A. Barzdžiaus nuotr.

Jul 9, 2013, 8:52 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 4:44 AM

24 metų sportininkė distanciją įveikė per 1:59.82 min. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą. Ne gana to, lietuvaitė dar ir įvykdė pasaulio čempionato A normatyvą. Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 10-18 dienomis.

E. Balčiūnaitė tik keliomis dešimtosiomis nusileido rusei Jekaterinai Kupinai (1:59.57) ir čempione tapusiai kazakstanietei Margaritai Mukashevai (1:58.96).

Čempionės rezultatas - nacionalinis Kazachstano rekordas.

Kita į finalą patekusi lietuvė Natalija Piliušina nubėgo per 2 min. 04 sek. ir finišavo aštunta.