“Tour de France“: R. Navardauskas 11-ajame lenktynių etape - 73-ias

100-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 11-ajame etape - 33 km atskiro starto lenktynėse - trečiadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) užėmė 73-iąją vietą.

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis 25-erių R. Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 48 sek.<br>EPA-ELTA nuotrauka iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-07-10 20:27, atnaujinta 2018-03-03 03:57

Nugalėjo pasaulio čempionas vokietis Tony Martinas („Omega Pharma-Quick Step“). Jis distanciją įveikė per 36 min. 29 sek. Antrąją vietą užėmė varžybų lyderis britas Christopheris Froome'as („Sky“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 12 sek.

Pirmaujantis C. Froome'as padidino savo persvarą prieš antrąją vietą užimantį ispaną Alejandro Valverde („Movistar“) nuo 1 min. 25 sek. iki 3 min. 25 sek. Trečiąją vietą užima olandas Bauke Mollema („Belkin“; +3.37).

R. Navardausko komandos draugas airis Danielis Martinas (+5.52) užima 13-ąją vietą.

R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje iš 120-osios vietos nukrito į 122-ąją. Jis lyderiui pralaimi 1 val. 28 min. 8 sek.

Iš viso klasifikuoti 182 dviratininkai.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas (3403 km), baigsis liepos 21 dieną Paryžiuje.