Lietuviai universiados medalių lentelėje - dešimti

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių medalių lentelėje po penktosios varžybų dienos Lietuvos rinktinė, turinti tris aukso, vieną sidabro bei du bronzos apdovanojimus, užima dešimtąją vietą.

Amerikiečiai ilgą laiką medalių įskaitoje buvo žemiau lietuvių.<br>AP

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 11, 2013, 9:27 AM, atnaujinta Mar 3, 2018, 3:51 AM

Auksą Lietuvai iškovojo irkluotojai Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter bei Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Sidabrą pelnė bėgikė Lina Grinčikaitė, o bronzą - bėgikė Eglė Balčiūnaitė ir boksininkas Tadas Tamašauskas.

Pirmauja Rusijos sportininkai, iškovoję 62 aukso, 26 sidabro ir 27 bronzos medalius. Antrąją vietą užima Japonijos atstovai, turintys septynis aukso, 11 sidabro ir 13 bronzos apdovanojimų. Trečiojoje pozicijoje žengia Kinijos rinktinė. Jos nariai jau pelnė septynis aukso, dešimt sidabro bei keturis bronzos medalius.

Universiadoje per penkias varžybų dienas išdalinti 134 medalių komplektai iš 351. Apdovanojimus pelnė 50 šalių sportininkai (aukso - 31).

Medalių lentelė (auksas, sidabras, bronza, iš viso).