Plaukikams U. Mažutautytei ir D. Rapšiui - Europos jaunių sidabras

Bronza atiteko italui Simonei Sabbioni - 55,73 sekundės.

Europos D. Rapšys distanciją nuplaukė per 55,44 sekundės ir 0,36 sekundės nusileido čempionu tapusiam rusui.<br>J. Stacevičiaus nuotrauka iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 11, 2013, 7:49 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 3:07 AM

Europos vicečempionas distanciją nuplaukė per 55,44 sekundės ir 0,36 sekundės nusileido čempionu tapusiam rusui Grigorijui Tarasevičiui (55,08 sek.).

Sidabro medalį Lietuvai ketvirtadienį iškovojo Ugnė Mažutaitytė.

200 m rungties nugara finale Ugnė Mažutaitytė distanciją įveikė per 2 minutės 14,28 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Čempione tapo Sonnele Oeztuerk (2:13,90) iš Vokietijos, o bronza tenkinosi kita Vokietijos plaukikė Laura Riedemann (2:14,61).

Vyrų 200 m rungties krūtine finale plaukęs Mantas Auruškevičius sugaišo 2 minutes 17,32 sekundės ir liko šeštas.

Dvi pirmąsias vietas užėmė rusai - atitinkamai Michailas Dorinovas (2:12,27) bei Aleksandras Palatovas (2:12:69), o trečias liko vokietis Yannickas Lindenbergas (2:13,92).

Sėkmingai 200 m kompleksinio plaukimo pusfinalyje startavęs Povilas Strazdas sugaišo 2 minutes 4,11 sekundės ir, užėmęs šeštąją vietą, pateko į finalą.

Kiti du pusfinaliuose startavę Lietuvos plaukikai į finalus nepateko - 100 m laisvu stiliumi rungtyje Jevgenijus Rogožinas (52,09 sek.) liko paskutinis - dvidešimtas, o 200 m peteliške distancijoje Deividas Margevičius (2:05,05) užėmė devynioliktąją vietą.