J. Šuklinas nesunkiai pateko į du universiados baidarių ir kanojų irklavimo finalus

Rusijoje vykstančioje vasaros

J. Šuklinas į pusfinalį žengė nesunkiai.<br>A. Pliadis (fotodiena.lt) archyvas

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 13, 2013, 2:26 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 2:07 AM

J. Šuklinas šeštadienį antrajame atrankos plaukime distancijoje sugaišo 41,069 sekundės ir 1,574 bei 1,772 sekundės aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius ir taip pat vietas finale užsitikrinusius atitinkamai čeką Martiną Egermaierį bei uzbeką Mirzijodžoną Chožijevą.

Vietą finale užsitikrino ir pirmąjį atrankos plaukimą laimėjęs baidarininkas Ignas Navakauskas. Jis 200 m nuirklavo per 35,682 sekundės ir vos 0,089 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį bei toliau tik pusfinalyje kovosiantį rusą Olegą Charitonovą.

Šeštadienį ryte pirmaisiais finalininkais 1000 m nuotolyje tapo dvivietę baidarę irklavę Ričardas Nekrošius bei Andrejus Olijnikas.

Į antrąjį finale pateko Londono olimpiados vicečempionas Jevgenijus Šuklinas. Prieš kelias valandas užsitikrinęs vietą tarp devynių pajėgiausių savo mėgiamoje 200 m sprinto rungtyje, Lietuvos kanojininkas popietinėse kvalifikacinėse varžybose jau 500 nuotolį įveikė per 2 minutes 3,808 sekundės ir, aplenkęs visus varžovus, užsitikrino vietą finale.

Sekėsi ir kolegai

Kelialapį į finalą iškovojo ir baidarininkas Mindaugas Maldonis.

1000 m distancijos pusfinalyje lietuvis sugaišo 3 minutes 55,339 sekundės ir, nusileidęs tik rusui Dmitrijui Jekimovui (3:51,554) bei vengrui Aronui Schenkui (3:54,038), užėmė trečiąją vietą bei pateko tarp devynių pajėgiausių rungties dalyvių, kurie kovos dėl medalių.