D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė – greičiausios pasaulio taurės etape Šveicarijoje

Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė triumfavo trečiajame pasaulio taurės etape Šveicarijoje. Europos čempionės irkluotojos sekmadienį savo varžoves aplenkė tik 0,02 sekundės. D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė 2 kilometrų distanciją įveikė per 6 minutes ir 42,44 sekundės.

D. Vištartaitė (kairėje) ir M. Valčiukaitė buvo greičiausios.<br>AP archyvo nuotrauka

Jul 14, 2013, 3:51 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 1:39 AM

Nugalėtojos buvo paskelbtos tik po fotofinišo. Antroji vieta atiteko Naujosios Zelandijos porai Fionai Bourke ir Zoe Stevenson, kurios distanciją įveikė per 6 minutes ir 42,46 sekundės.

Neseniai lietuvės pasidabino Unversiados auksu.

Vyrams nepasisekė

Dvivietėje debiutavusi Lietuvos vyrų pora Saulius Ritter ir Mindaugas Griškonis medalių neiškovojo. Lietuviai finale distanciją įveikė per 6 minutes 11,16 sekundės ir buvo ketvirti. Lietuviams labai nedaug trūko, kad aplenktų vokiečius Ericą Knittelį ir Stephaną Kruegerį.

Pergale džiaugėsi olimpiniai čempionai Michaelas Armsas ir Robertas Mansonas, kurie distanciją įveikė per 6min. 9 ,54 sek.