J. Šuklinas ir I. Navakauskas universiadoje iškovojo auksą

Lietuvos delegacijos universiadoje Kazanėje kraityje – dar du aukso medaliai. Juos iškovojo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas bei baidarininkas Ignas Navakauskas.

J. Šuklinas dar dalyvaus 500 m finale.<br>EPA-ELTA archyvo nuotr.

2013-07-15 10:22, atnaujinta 2018-03-03 01:23

Savo mėgstamoje vyrų vienviečių kanojų irklavimo 200 m sprinto rungtyje J. Šuklinas finale per 38,950 sek. pasiekė finišą ir neužleido į priekį nė vieno priešininko.

Antras likęs rusas Andrejus Kraitoras nuo J. Šuklino atsiliko 0,178 sek., trečias baltarusis Artiomas Kozyras – 1,451 sek.

Finale 27-erių lietuvis dar aplenkė Čekijos, Uzbekijos, Japonijos, Lenkijos, Vengrijos ir Tadžikistano irkluotojus.

Savo ruožtu, I. Navakauskas vienviečių baidarių 200 m varžybose distanciją įveikė per 34,311 sek. ir neturėjo lygių.

Sidabrą iškovojęs italas Manfredi Rizza atsiliko 0,340 sek., bronzą laimėjęs rusas Olegas Charitonovas – 0,413 sek.

Auksą Lietuvai universiadoje dar iškovojo irkluotojai Mindaugas Griškonis, Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė bei Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter.