Dviratininkei M. Aužbikavičiūtei iki medalio Utrechte trūko 7 sek.

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) Utrechte - pirmasis geras Lietuvos sportininkų startas. Dviratininkė Milda Aužbikavičiūtė merginų asmeninėse lenktynėse antradienį užėmė 5-ąją vietą tarp 72 dalyvių.

Jul 16, 2013, 3:17 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 12:17 AM

Sportininkė iš Kvėdarnos (Šilalės rajonas) 9,7 km nuvažiavo per 13 min. 42,13 sek.

Auksą iškovojo italė Liza Morzenti - 13 min. 24,55 sek., sidabrą - danė Pernille Mathiesen (13:25,82), bronzą - rusė Ksenija Cymbaliuk (13:35,74), o ketvirta buvo šveicarė Aline Sophie Seitz (13:38,72).

M. Aužbikavičiūtė, kuriai liepos 24-ąją sukaks šešiolika, yra šiuo metu „Tou de France“ lenktynėse dalyvaujančio Ramūno Navaradausko žemietė. Juos išugdė treneris Kęstutis Česaitis.

Gerai važiavo ir 16-metė Ema Manikaitė, užėmusi 16-ąją vietą (14:07,76). Jos bendraamžė Ernesta Strainytė užėmė 36-ąją vietą - 14:28,85.

Vaikinų varžybose tokiame pačiame nuotolyje geriausiai pasirodė 22-ąją vietą tarp 99 dalyvių užėmęs Venantas Lašinis - 12 min. 44,96 sek.

Laurynas Jucikas buvo 59-as (13:07,23), o Laurynas Čekas - 82-as (13:34,28).

Nugalėjo norvegas Erlendas Blikra - 12 min. 5,70 sek.