Tinklininkės I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė patyrė nesėkmę Europos čempionato starte

Antradienį Austrijoje

Trečiadienį I. Dumbauskaitės bei M. Povilaitytės varžovėmis bus vokietės V. Bieneck ir J. Groessner.<br>J. Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-07-30 19:35, atnaujinta 2018-03-02 12:20

Keturių porų F grupės varžybas 27-os pagal reitingą lietuvės pradėjo nesėkme: per 32 minutes 0:2 (17:21, 18:21) pralaimėta šeštoms pagal skirstymą rusėms Jevgenijai Ukolovai ir Jekaterinai Chomiakovai.

Trečiadienį I.Dumbauskaitės bei M.Povilaitytės varžovėmis bus vokietės Victoria Bieneck ir Julia Groessner (11 reitingas), kuriose per 31 minutę 2:0 (21:16, 21:17) nugalėjo itales Gretą Cicolari ir Silvią Constantini (22 reitingas).

Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas ir merginų treneris Marius Vasiliauskas sakė, kad vien patekimas į tokio lygio turnyrą esąs didelis pasiekimas, o bent viena pergalė būtų labai geras rezultatas.

Treneris taip pat tikisi, kad įgyta patirtis rungtyniaujant su pajėgiausiomis pasaulio paplūdimio tinklininkėmis šiame Europos čempionate leis merginoms sėkmingai pasirodyti Europos dvidešimtmečių (U-20) čempionate, kuris rugpjūčio 8-11 dienomis vyks Vilniuje.

Į atkrintamąsias Senojo žemyno paplūdimio pirmenybių Austrijoje varžybas pateks trys geriausios grupės komandos.

2013 metų CEV paplūdimio tinklinio Europos čempionato finaliniame turnyre, kurio prizų fondą sudaro 100 tūkst. eurų dalyvauja, 32 į aštuonias grupės suskirstytos poros pajėgiausių paplūdimio tinklininkių iš 15 šalių.