I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė pergalingai pradėjo Europos paplūdimio tinklinio čempionatą

Ketvirtadienį Varnoje (Bulgarija) prasidėjusio Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionato merginų varžybų D grupėje 18-metės lietuvės Ieva Dumbauskaitė (Klaipėda) ir Monika Povilaitytė (Tytuvėnai) iškovojo dvi pergales.

M.Povilaitytė (nuotraukoje) ir I.Dumbauskaitė dar savaitgalį kovėsi dvidešimtmečių čempionate Vilniuje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 15, 2013, 5:50 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 10:35 PM

2011 metų Europos jaunių (iki 18 metų) bei 2012 metų pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionės pirmajame mače vos per 22 min. 2-0 (21:7, 21:10) nugalėjo baltaruses Janą Milevskają ir Anastasiją Kazačenko, o antrajame po 50 min. trukusios kovos 2-1 (21:18, 23:25, 15:13) įveikė čekes Gabrielą Kotvovą ir Terezą Vankovą.

Vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusios I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė penktadienį susitiks su rusėmis Ksenia Dabiža ir Ana Gorbunova.

Čempionate dalyvauja po 32 merginų ir vaikinų komandas iš 28 šalių. Į atkrintamąsias varžybas pateks 1-3 vietas grupėse užimsiančios ekipos.