„Dragūno“ rankininkai Estijoje liko ketvirti

Naujam sezonui besirengiantis Lietuvos vyrų rankinio čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ praėjusį savaitgalį dalyvavo septynių komandų turnyre Estijos mieste Pylvoje. Klaipėdiečiai laimėjo dvejas iš ketverių rungtynių ir užėmė ketvirtąją vietą.

Klaipėdiečiai laimėjo dvejas iš ketverių rungtynių ir užėmė ketvirtąją vietą.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

Aug 26, 2013, 1:39 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 6:00 PM

Grupės varžybose „Dragūnas“ įtikinamai nugalėjo Rygos LSPA 38:22 ir „Varska“ (Estija) 38:24, bet nusileido Čempionų lygoje rungtyniaujančiai „Sankt Peterburg“ komandai 21:26.

Dvikovoje dėl trečiosios vietos klaipėdiečiai susigrūmė su kitoje grupėje antrąją vietą užėmusiu Pylvos „Serviti“ klubu. Rungtynes 26:25 laimėjo turnyro šeimininkai.

Turnyro nugalėtoju tapo „Sankt Peterburg“, finale pranokęs Minsko SKA rankininkus 22:19.