R.Meilutytė ketvirtąjį kartą triumfavo pasaulio jaunimo čempionate

D.Rapšys - penktas

R.Meilutytė dar kartą tapo čempione.<br>AP archyvo nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 31, 2013, 7:18 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 3:28 PM

Lietuvos plaukikė finale sugaišo 25,10 sekundžių ir 0,09 sekundės pagerinusi pačiai priklausiusį šalies rekordą, vos 0,06 sekundės aplenkė šios rungties favorite laikytą rusę Rozaliją Nasretdinovą.

Bronza šioje distancijoje tenkinosi Sionhan Haughey (25,38 sek.) iš Honkongo.

Devynis kartus šalies rekordus gerinusi R. Meilutytė Dubajuje iškovojo net šešis medalius - be minėto aukso medalio ji taip pat tapo čempione plaukdama 50 ir 100 m nuotolius krūtine bei 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje ir dusyk iškovojo sidabrą - 100 laisvu stiliumi nuotolyje bei su Lietuvos komandos draugais - Danu Rapšiu, Povilu Strazdu ir Eva Gliožeryte - mišrioje 4 po 100 m kompleksinio plaukimo estafetėje.

Dar vieną sidabro medalį Lietuvai pelnė Danas Rapšys (100 m nugara).

Danas Rapšys 200 m nugara rungties finale aplenkė tris varžovus ir liko penktas.

Šeštadienį lietuvis finale nuotolį įveikė per 1 minutę 59,36 sekundės ir nuo bronzą iškovojusio amerikiečio Connoro Greeno atsiliko 0,94 sekundės.

Šios rungties čempionu tapo italas Luca Mencarinis (1:57,92), o sidabras atiteko japonui Keitai Sunamai (1:58,21).

D. Rapšys šiose pirmenybėse iškovojo du sidabro medalius - plaukdamas 100 m nugara ir mišrioje 4 po 100 metrų kompleksinio plaukimo estafetėje.

„Nauja diena“: ar kandidatai į prezidentus dar turi neatskleistų kozirių?