L.Asadauskaitė ir J.Kinderis Rusijoje liko penkti, laimėjo D.Rimšaitė

Sekmadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose tarptautinėse šiuolaikinės penkiakovės mišrių komandų estafetės varžybose Lietuvos atstovai - olimpinė bei pasaulio čempionė Laura Asadauskaitė ir pasaulio čempionas Justinas Kinderis (5608 tšk.) užėmė penktąją vietą.

Lietuviai dar visai neseniai parvežė individualių rungtynių pasaulio čempionato auksą.<br>T.Bauro nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

Sep 9, 2013, 3:52 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 12:00 PM

Visas prizines vietas užėmė Rusijos atstovai. Nugalėjo Donata Rimšaitė ir Sergejus Kariakinas (5752 tšk.).

Varžybų, kuriose dalyvavo dešimt komandų, prizų fondą sudarė 50 tūkst. JAV dolerių. Nugalėtojams atiteko Rusijos gynybos ministerijos taurė ir 14 tūkst. dolerių čekis.