„Maple Leafs“ ekipos ledo ritulininkai – absoliutūs NHL pirmenybių lyderiai

Antrą pergalę iš eilės

NHL sezonas startavo trečiadienį.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 3, 2013, 12:08 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 1:12 PM

Arenos šeimininkai beveik 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pirmavo po Braydeno Schenno (19:53) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje (37:06) pusiausvyrą atstatė Philas Kesselas. Pergalingus įvarčius svečiams trečiajame kėlinyje (42:30 bei 59:37) pelnė Dave'as Bollandas.

Toronto ekipos vartininkas Jonathanas Bernier'as atrėmė 31, o Filadelfijos komandos vartininkas Steve'as Masonas - 22 varžovų metimus.

Pirmajame NHL reguliariojo sezono mače „Maple Leafs“ išvykoje 4:3 įveikė Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus.

Kituose NHL čempionato mačuose trečiadienį pergales iškovojo arenų šeimininkai: Detroito „Red Wings“ 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) nugalėjo Bafalo „Sabres“, o Kolorado „Avalanche“ 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) sutriuškino Anahaimo „Ducks“.