R.Šiugždinio įgula buriavimo varžybose ir toliau išlieka nenugalima

„Asus“ RS-280 jachtų klasės

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-10-14 17:31, atnaujinta 2018-02-21 04:34

Lietuvos kreiserinių RS-280 jachtų varžybose iš aštuonių planuotų etapų įvyko penki, kuriuose buvo įvykdyti 25 plaukimai. Jachtos „Arabela-AG Baltic“ įgula laimėjo 12 plaukimų, septyniose finišavo antra, dviejuose - trečia. Varžybų nugalėtojai surinko tik 29 baudos taškus.

Antrąją vietą užėmė kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujama jachtos „Raganosis-Eltel“ įgula, kuri surinko 38 baudos taškus. Šį sezoną kartu su S. Pajarsku plaukę „Raganosis-Eltel“ buriuotojai Algirdas Umbrasas, Deivis Galaburda, Raimundas Daubaras, Vėjas Pajarskas ir Rytis Šabūnas į savo sąskaitą įrašė septynias pergales, devynias antrąsias bei šešias trečiąsias vietas.

Antrus metus iš eilės trečiąją poziciją užėmė kapitono Šarūno Abraičio vadovaujama jachtos „Hornas“ įgula - Romualdas Kerinas, Virgilijus Lyvas, Arvydas Robertas Paunksnis, Artūras Paškevičius ir Simas Kerinas. Šie buriuotojai surinko 69 baudos taškus.

Iš viso „Asus“ RS-280 jachtų klasės buriavimo taurės varžybose dalyvavo aštuonios jachtos.