D.Zubrus NHL pelnė antrąjį įvartį ir atnešė pirmąją pergalę „Devils“

Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

„New Jersey Devils“ pagaliau atidarė pergalių sąskaitą.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 20, 2013, 10:01 AM, atnaujinta Feb 21, 2018, 12:30 AM

Šeštadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sutriuškino penktą nesėkmę per septynis mačus patyrusią bei į keturioliktą poziciją Rytuose nukritusią „New York Rangers“ (4 tšk.) komandą.

35-erių metų lietuvio puolėjo įvartis antrajame kėlinyje (34:32) užfiksavo galutinį mačo rezultatą.

Per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:45) jis dukart metė į varžovų vartus (kartą netaikliai) bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 8 reguliariojo sezono rungtynes - 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 4 baudos minutės.

Kitus įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Andrejus Loktionovas (7:22), Adamas Henrique'as (12:37) ir Michaelas Ryderis (26:00).

Vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė visus 22 svečių metimus bei pirmą kartą „Devils“ gretose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Pitsbergo „Penguins“ - Vankuverio „Canucks“ 4:3 (po baudinių)

Otavos „Senators“ - Edmontono „Oilers“ 1:3

Bafalo „Sabres“ - Kolorado „Avalanche“ 2:4

Monrealio „Canadiens“ - Nešvilio „Predators“ 1:2

Tampos „Lightning“ - Bostono „Bruins“ 0:5

Floridos „Panthers“ - Minesotos „Wild“ 2:1 (po baudinių)

Niujorko „Islanders“ - Karolinos „Hurricanes“ 3:4

Vašingtono „Capitals“ - Kolambuso „Blue Jackets“ 4:1