D.Zubrus prie „Devils“ pergalės prisidėjo rezultatyviais perdavimais

Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 17, 2013, 9:38 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 8:08 AM

Šeštadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ekipa 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo aštuntą nesėkmę per 20 mačų patyrusius bei ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančius Pitsbergo „Penguins“ (24 tšk.) ledo ritulininkus.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimų įvarčius pelnė Adamas Larssonas (38:22) ir Jaromiras Jagras (54:06).

Pats lietuvis per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:15) kartą netaikliai metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (5:05) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 20 reguliariojo sezono rungtynių - 3 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 14 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Andy'is Greene'as (19:41) bei antrąsyk J.Jagras (58:43), o vienintelį svečiams - Chrisas Kunitzas (24:18).

Toronto „Maple Leafs“ - Bafalo „Sabres“ 4:2

Monrealio „Canadiens“ - Niujorko „Rangers“ 0:1

Niujorko „Islanders“ - Detroito „Red Wings“ 5:4 (po baudinių)

Sent Lujo „Blues“ - Karolinos „Hurricanes“ 4:2

Nešvilio „Predators“ - Čikagos „Blackhawks“ 7:2

Finikso „Coyotes“ - Tampos „Lightning“ 6:3

Kolorado „Avalanche“ - Floridos „Panthers“ 1:4

Kalgario „Flames“ - Edmontono „Oilers“ 2:4